107 smoothie receptů

Přinášíme skvělou knihu plnou neodolatelných smoothie receptů!

smoothie.png


Máte rádi smoothie? Právě pro vás byla právě vydána kniha, která je plná neodolatelných smoothie receptů. Kniha také obsahuje praktické rady a tipy o přípravě smoothie, jak vybrat správné suroviny, atd.

Recepty jsou v knize přehledně rozděleny podle účinků na zdraví. Nechybí ani recepty na přípravu rostlinných mlék. Recepty také obsahují informace o nutričních hodnotách, a jaké choroby jimi můžeme vyléčit.

Na knize spolupracovala řada slovenských a českých odborníků včetně našeho sdružení.

Knihu můžete zakoupit zde:

http://www.smoothiekniha.sk/?a_box=swvtgr76

Diskuse k článku

0
Obrázek uživatele Tira
před 2 roky Tira

Jo, smoothies můžu. Každý recept se hodí.:-) Tady je pár na doslova snídaňové smoothie: http://www.prodetox.cz/recepty-na-snidanove-smoothies/ Doporučuji to s arašídovým máslem.:-)

0
před 2 roky smajl

Většina receptů chutná vážně dobře. Doporučuji! :) Osobně také čerpám informace zde: http://receptysmoothie.cz/

0
před 2 roky Lenka Laskavá

Recepty jsou super, ale zajímalo by mě, jestli mi stačí na všechny ruční odšťavňovač: https://www.varenihrou.cz/vareni/lisy-odstavnovace/odstavnovace/ nebo potřebuji nutně elektrický. Ten totiž nemám, ani na něj nemám místo v kuchyni...

0
Obrázek uživatele retrotrika
před 9 měsíci retrotrika

Tato kniha o smoothies vypadá skvěle! Je rozhodně fajn, že něco takového vzniká i u našich sousedů na slovenském trhu :) V česku byl tuším na toto téma první portál http://smoothierecepty.cz
a nyní už je na internetu potrálů několik, takže je z čeho vybírat. Kniha je skvělá, když zrovna nemáte přístup k internetu nebo potřebujete mít něco tištěného při ruce v kuchyni.

Text příspěvku

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 8


Přidat příspěvek