Diskuse a názory

Diskuse s nejnovějšími příspěvky

Alergie Dobrý den, mám alergii na pyly ,trávy, seno. Už mě moc nebaví alergii potlačovat práškama a rok co rok tu sezonu tak nějak přejít. Chtěla jsem se zeptat zda někdo nemá zkušenost zbavit se alergie na trvalo. Zda to nemá nějakou spojitost s potravinami obsahující přídatné ...
Dárky pro děti našeho mládí Ahoj, ráda bych pořídila dítěti nějaké dárky našeho mládí, jako třeba káču nebo blechy (hru, né živé :-D), atd. nemáte nějaké jednak tipy a jednak odkazy, kde by se co dalo sehnat?  já zatím našla akorát klasickou tatrovku http://www.naradi-vesely.cz/auto-tatra-148-1.html , ...
Vrásky Ahoj. nějaký tip na přípravek na vrásky? děkuji
Cvičím a jím Dobrý den, prosím vás mám jíst když začínám se cvičením?
Kurzy Praha Hledám v Praze vizážistický kurz nějaký. Zatím mne zaujalo Make-up Institute,máte zkušenost stím?
Tetování zdravím, ráda bych požádala o radu. K narozrninám jsem dostala poukázku na tetování, byla jsem ráda , tetování jsem dlouho chtěla.Ale dopadlo katastrofálně a já teď řeším jak tetování odstranit. slyšela jsem o odstranění laserem. máte s tím někdo nějakou zkušenost?
Padání vlasů Prosím o zkušenosti, co vám pomohlo na padání vlasů, popř. i na jejich zhoustnutí. Které potraviny, potravinové doplňky?
Zkušenost Ahojky nemáte tady nekdo zkusenost s objednavanim na gurucaffe.cz? chtela bych odtam objednat kavu babicce na vanoce jako darek. :)
Vaše zkušenosti Do této diskuse nám prosím napište vlastní zkušenosti s Éčky a nebo jinými přídatnými látkami v potravinách. Náš odborník se k danému tématu vyjádří a zahrne jej do plánovaných pravidelných článků na tomto webu.
Kde nakupujete kosmetiku a drogerii? Ahoj, chci se zeptat na zkusenosti, kde nakupujete drogerii a kosmetiku. Ja treba osobne miluji https://www.drogeriezde.cz/ - kde se prodavaji kvalitni veci z nemecka a opravdu, kdyz jsem porovnavala s ceskou drogerii, tak vyrazny rozdil v kvalite. Ceny jsou cca stejne.