Ideální rodina

0
Obrázek uživatele Jirka
před 7 lety Jirka

Ideální rodina žije v novém domku, s velkou zahradou a bazénem, vše zatížené výhodnou hypotékou.
V garáži mají rodinný vůz pořízený na leasing, stejně jako mají na splátky vybavenou celou domácnost.Tak že jsou zadlužený jako prase a netuší z čeho to budou splácet.
Členové rodiny jsou čtyři, otec, matka a dvě děti. Mají doma psa, pravděpodobně labradora.
Mladší je kluk,kterému stále padají kalhoty a nechce do nich pásek, starší dcera,která stále řeší pupínky, které odstraní jedinečným přípravkem a ty černé tečky z nosu nějakou samolepkou. Otec pracuje jako ředitel firmy a v pracovní době chodí na tenis. Ještěže má schopnou sekretářku, která mu ochotně podává tenisáky.
Matka je žena v domácnosti, ale od rána má strašně moc práce. Musí vstávat strašně brzy, aby byla při servírování snídaně, skládající se ze sušenek a pomerančového džusu, upravená, namalovaná a svěží.
Po snídani musí doprovodit děti do školy, nesmí však zapomenout vzít sebou do kabelky láhev Perwolu, aby mohla lidem v autobuse ukázat, v čem si pere svetr.
Pak jde nakupovat a samozřejmě platí kreditní kartou. Po návratu z nákupu uvaří oběd ze sáčku, do polévky nesmí zapomenout přidat vejce. Občas ji u vaření asistuje šéfkuchař firmy, která jídla v pytlících dodává.
Odpoledne má relativně volno, které tráví s přítelkyněmi na procházce se psem a řeší to, že bance musí platit peníze, za to, že si tam peníze dává,nebo je u bazénu na zahradě a mezi její největší přání patří - na rozdíl od kamarádek, které se chtějí vdát nebo rozvést – láhev minerálky.Láhev s pracím práškem,má pochopitelně stále u sebe, kdyby někdo nevěřil, že ty šaty vážně nejsou nové.
Odpoledne se ze školy vracejí děti. Jsou špinavé od čokolády a syn je zamilovaný do paní učitelky s vědomím, že se musí ještě moc a moc učit. Pak děti dovádějí s kamarády na zahradě, většinou si hrají na indiány nebo s míčem.V každém případě přijdou domu špinavý jak prasata a maminka je za to s úsměvem pohladí a bez keců jim hadry vypere,aby byly na zítřejší zápas bělejší než bílé. K svačině jim pak nabídne mléko a cereální sušenky, což parchanty nechává ledově klidnými.
Dostane je až jejich babička, která vytáhne z lednice nějakou tu pochoutku s tučňákem.
Otec mezi tím, při návratu z práce, způsobí dopravní nehodu, ale protože má skvělé pojištění, tak od poškozeného řidiče po držce nedostane.
Po návratu domů se otec zabývá natíráním plotu tou nejlepší barvou, do čehož mu neustále mudruje tchýně (babička), kterou celkem vkusně uzemní.Ale ve své podstatě už se těší,až už bude natírat plot znova,protože tchýně už tu nebude.
Manželka mezi tím při sekání trávy novou sekačkou, kterou mají díky kolu štěstí „zadarmo“, dovádí na zahradě s rodinným psem a nemůže si vynachválit, v jaké je skvělé kondici a jak krásné hovno dělá na čerstvě posekaný trávník, díky granulím, kterými ho krmí.
Dcera už asi hodinu u počítače a při zapnuté plazmové televizi, telefonuje s kámoškama, protože s telefonním tarifem, který mají, se to určitě vyplatí.
Je čas večeře. Objednávají si přes rozvoz pizzu, která je ta jediná pravá italská.
Po večeři manželka vezme totálně špinavý ubrus, na kterém jsou zbytky jídla a mapy od vína - mimochodem jediného pravého portského - postříká skvrny zázračným prostředkem a šoupne jej do pračky. Do praní samozřejmě nepřidává žádný doporučený prostředek,takže pračka brzo odejde.Ale konečně si zase může pozvat toho pěkného opraváře.
Když už je v té koupelně, tak na doporučení jedné paní doktorky přetře dalším zázračným prostředkem obklady, umyvadlo a vanu.Pohledem na špinavý hadřík to vypadá, že už tam neuklízela minimálně pět let.
Manžel mezitím s kamarády na pivu řeší, že ten výčepní je nějaký divný a mezitím polyká pilulky proti zvětšení prostaty.
Děti šly spát pod peřinami, jejichž povlečení je tak heboučké, protože je pral sám králík Azurit. A budou se jim zdát určitě jen ty nejkrásnější sny!
Manželka si napustí vanu, přidá do ní úchvatnou pěnu, díky které se po vykoupání bude cítit tak skvěle, jako by celý den nebyla v jednom kole, ale dělala úplný h...
Pak si vodrbe veškeré ochlupení na celém těle a namaže se několika krémy, čímž odstraní celulitidu, bude mít ploché břicho a vyrostou jí k... aspoň o dvě čísla. Přitom bude mít taky bronzovou barvu.
Manžel se vrací z hospody, ale protože má opět své dny, jde ještě se sousedem vyžrat flašku něčeho výjimečně hořkého a výjimečně dobrého. Pak do sebe hodí modrou pilulku a přitulí se k manželce. Před tím si samozřejmě vloží do huby plátek žvýkačky pro svěží dech, protože alkohol moc vábný dech nevytvoří.
No, nesmí na ženu dýchat moc rychle a moc zblízka, aby mu při sexu díky jeho ledově svěžímu dechu nezmrzla.
Z toho všeho vyplývá, že v ideální rodině se manžel fláká v práci a po večerech chlastá, manželka řeší s kamarádkami kraviny, parchanti jsou rozmazlení a pořád špinaví a neumí kulturně stolovat. Doma mají všude špínu,zadlužený jsou až do roku 2300 ale navenek se tváří, že jsou všichni strašně šťastní, veselí a spokojení.

Krásný den!

0
Obrázek uživatele Dita
před 7 lety Dita

Když jsem před měsícem odcházela od kadeřnice, tak povídala, kolik rodičů si bude brát půjčky na Vánoce. Jediným důvodem bylo, aby se jim ostatní děti neposmívaly ve škole. To jsou závody či co? Bohužel už se zapomíná co vlastně Vánoce jsou a zcela drtivě mnoho lidí pohltila dnešní letákově masážní doba. Dokazovat si kvůli druhým, že na něco mám, je na hlavu.
Minulý rok, když jsme se vraceli 25. domů z dovolené v AT, rozdíl byl znatelný. Zatímco rakušan si v klidu vychutnával pohodu procházkami, v Českých Bud. v Tescu se pořádaly hony na super nejvíc akce a hlavně na plazmovku. Každý má co chce.

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 7 lety happy.lenulka@

já dávám na vánoce hlavně ručně vyrobené dárky a neřeším to... vánoce jsou o tom, být s tím, koho máme rádi. vánoce jsou svátky klidu, míru, pohody, lásky... jenže... to dnes málokdo ví... naše mamka kupuje darky jen a pouze z nutnosti a dává nám najevo jak moc jí to otravuje a jak moc nenávidí vánoce a vše okolo... těžko jí vysvětlit, že to není o dárcích, ale o něčem jiném... no ale to už je o něčem jiném... jen jsem tím chtěla říct, že dnešní doba není moc vhodnou pro vánoce v tom pravém smyslu...

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Myslím že když má člověk rodinu, měla by to být obrovská výhoda a opora. Vánoce jsou přece jen hodně sentimentální doba. Když je člověk sám, má čas přemýšlet a pak je mu zoufale z osamělosti, protože vidí, že každý někoho má, jen on ne. Pak je lepší být v práci.:-))

0
před 7 lety Naďa

Na samotu je opravdu dobrá práce.

Já například na Vánoce šíleně neuklízím, 24.12. není pro mě signál k nákupu hromady jídla a držet smeták v ruce a smejčit a smejčit. Uklízím průběžně celý rok, proto není nutné se teď honit. Čas využíváme v poklidu doma a procházkami. Letos jsem i pekla, protože mě to bavilo, nepekla jsem protože musím. Loni jsme nepekli a i tak jsme měli Vánoce moc hezké.

0
před 7 měsíci Marek

Možná trošičku přehnané, myslím si, že takhle "ideální rodina" opravdu nevypadá a to ani v různých klamavých reklamách nebo v sluníčkových amerických filmech. Přiznám se tedy, že dům na hypotéku s manželkou máme, máme i bazén od https://www.albixon.cz/ (mimochodem mohu vřele doporučit). Auto jsme tedy na leasing nekupovali, to máme pořízené z úspor...

0
před 2 dny Katka

Ahoj, jezdíte s dětmi na kole na výlet?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 4


Přidat příspěvek